מקיפים אתכם בביטחון

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, פועלת יותר משלושים שנה בתחום הביטוח והפיננסים. הסוכנות מציעה שירות אישי ומחויב ללקוחות מכל אזור גוש דן. לקוחות עסקים, פרטיים ועצמאיים נהנים מפתרונות חדשניים ומגישה אישית הוגנת.


לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, הוקמה בשנת 1980 בתל אביב. הסוכנות פועלת מאז, במשך יותר משלושים שנה, למען רווחתם של לקוחות מכל אזור גוש דן. בין לקוחות הסוכנות, חברות מסחריות, בתי עסק, לקוחות פרטיים ועצמאיים. צוות הסוכנות מלווה כל לקוח באופן אישי, מתוך היכרות קרובה ומתמשכת. השאיפה המובילה את פעילותה היומיומית של הסוכנות הינה, לבנות ולקיים מערכת יחסים מקצועית הוגנת עם קהל הלקוחות. להקיף כל לקוח בפתרונות ביטוח חדשניים ופורצי דרך, לעמוד לשירותו בזמן אמתי, להובילו קדימה כשהוא בטוח כלכלית ויציב פיננסית.  

חברים במועדון של הצלחה
צוות לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, הינו צוות ותיק ומיומן. הסוכנות מגדירה עצמה כסוכנות משפחתית. כל עובדי הסוכנות עובדים יחד מעל לשבע שנים ואף יותר.
לוותק ולניסיון יש תוצאות בשטח. לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, הינה חברה במועדון האלופים של חברת איילון ביטוח, במועדון הזהב של חברת מגדל לביטוח ובמועדון מנורת הזהב, של מנורה חברה לביטוח. החברות במועדוני ההצטיינות השונים היא על בסיס המאמץ וההצלחה, לייצר רשת ביטחון כלכלית ללקוחות הסוכנות, שמציעה לכל אחד מהם הגנה עתידית חזקה.
גם לאחר בניית המערך ההגנתי הנדרש, ממשיכה לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, לעמוד על המשמר ולהציע פתרונות מתקדמים ושירות, לפי צורך ובהתאם לצרכים המשתנים.
למידע נוסף אודות לקוחות הסוכנות >>

למידע נוסף אודות תחומי התמחות >>

לקבלת מידע מקצועי ולקביעת פגישה אישית עם נציגי לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, אנא פנו לנציג הסוכנות באמצעות עמוד צור קשר >>