כל בית עסק חייב כזה

בניית בית עסק היא תהליך מורכב הכולל חשיבה עד לפרטים הקטנים. רכישת ביטוח עסק חייבת להיות חלק מתהליך ההקמה, כדי שכל העבודה וההון לא יפגעו בשום מקרה. לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, תתאים לכם ביטוח עסק איכותי ואמין שיבטיח את המשך הפעילות העסקית בכל מצב.

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, הינה סוכנות מובילה בתחום ביטוח עסק. צוות הסוכנות מנוסה מאוד וותיק בשוק הביטוח כולו. הסוכנות מלווה בתי עסק רבים ומגוונים ומסייעת להם לבחור בפתרונות משתלמים בלי לוותר על איכות ומהימנות בזמן אמתי. בין לקוחותיה העסקיים של הסוכנות, חברות מסחריות, קבלנים ובתי עסק עצמאיים. בין היתר מציעה הסוכנות פתרונות בתחום החבויות וצד ג'.

מה חשוב לדעת על ביטוח עסק?

כל בית עסק, לא משנה באיזה תחום עסקי, חשוף לפגיעות, לנזקים ולתביעות מעצם היותו פעיל מול לקוחות, ספקים ומבקרים. פגיעה בית עסק עלולה להתחיל שרשרת של פגיעות משנה, מאחר ובית העסק הוא מקור פרנסה לעובדים בו, לבעלים ולבני משפחותיהם.
הדרך היעילה ביותר להגן על המשך פעילותו של בית עסק, היא לרכוש ביטוח עסק מתאים, הכולל את כל הסעיפים הרלוונטיים לפעילותו העסקית הספציפית של בית העסק. בין היתר, ניתן לרכוש כיסויים כנגד תביעות משפטיות, כמו פגיעת צד שלישי, אחיות מקצועית, חבות מוצר, פגיעה בשם בית העסק וענייני נזיקין.
כמו כן, ניתן לרכוש כיסויים כנגד פריצות, גניבות, נזקי מלאי וציוד השייך לבית העסק. ניתן להוסיף כיסויים לרכבים השייכים לבית העסק ונדרשים לעבודה השוטפת, לציוד אלקטרוני יקר ערך ולמבנה בו שוכן העסק עצמו.לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>