נסיעה בטוחה מתחילה בביטוח מתאים

כל רכב חייב בביטוח חובה, אבל כדאי לרכוש גם מוצרי ביטוח נוספים כדי להבטיח פיצוי במקרה של תאונה או פגיעה. צוות מומחי לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, ישמח להכיר לכם פתרונות ביטוח רכב נוחים ואיכותיים, לנסיעה טובה ובטוחה לאורך כל הדרך.

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מלווה מעל לשלושים שנה את לקוחותיה בתחום ביטוח הרכב. החל ממוצרי ביטוח חובה ועד מוצרי ביטוח לרכבי יוקרה ולרכבים מסחריים, כל הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר מטעם חברות הביטוח המובילות בישראל. צוות הסוכנות עומד לשירותכם בכל עת, מנהל כתבי תביעה ומסייע בזמן אמתי לפי הצורך.

מהו ביטוח רכב?

ביטוח רכב נועד להבטיח פיצוי כספי במקרה של פגיעה ברכב, או במקרים של פגיעות גוף. מטבע הדברים, כל נסיעה בכביש מעלה את הסיכון לתאונה או לפגיעה. חשוב לרכוש מוצרי ביטוח רכב איכותיים ומהימנים, על מנת שיהיה מענה אמין בעת הצורך.
בתחום ביטוח הרכב בישראל יש שלושה מוצרים מרכזיים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. הראשון, ביטוח החובה, מחייב כל בעל רכב על פי חוק. במקרה של תאונה, מכסה ביטוח החובה את פגיעותיהם של כל המעורבים בה. ביטוח החובה מחייב תשלום פרמיה חודשית בגובה שנקבע על פי משתנים שונים, כמו, מצב הרכב והסיכון הנובע מהשימוש בו.
שני המוצרים הנוספים הינם בגדר רשות או המלצה. ביטוח צד ג' נכלל בתוך הביטוח המקיף, אבל ניתן לרכוש אותו בנפרד. ביטוח זה מתייחס לתאונה בין הרכב האישי לרכב נוסף. גובה הפיצוי נגזר מגובה הפרמיה החודשית ורכיבי ההשתתפות העצמית.
ביטוח מקיף לרכב הינו מוצר מומלץ וכדאי ביותר. יש בתוכו מגוון כיסויים לפגיעות רבות. החל מתאונות, פגיעות טבע, פריצות ועוד. גובה הפיצוי מבוסס על היחס בינו לבין גובה הפרמיה החודישת. כלומר, ככל שהתשלום החודשי גבוה, כך גם יהיה הכיסוי בעת הצורך.לשאלות ותשובות נפוצות בנושא לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>