טיפול אידיאלי ליקרים לכם

ביטוח סיעודי ניתן לרכוש בכל גיל. אין צורך לשלם פרמיה חודשית זמן רב על מנת להרוויח את הזכויות לפיצוי, בעת הצורך. זה הזמן לקחת אחריות על עתידכם ועתיד היקרים לכם ולרכוש ביטוח סיעודי בתנאים משתלמים אצל לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ.

חולה סיעודי אמנם מתקשה בניהול אורח חיים עצמאי, אך אין זה אומר שנגזר עליו לוותר על איכות חיים ועל הישגים אישיים, חוויות טובות ותכניות לעתיד. הוא זקוק לעזרה בתפקוד הפיסי. את זה ניתן לסדר בקלות. צוות מומחי לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, יתנו לכם את כל המידע המקצועי בנוגע ליתרונות רכישת ביטוח סיעודי. תוכלו לקבל תמונה אמתית של המצב בישראל, בכל הקשור לחולים סיעודיים ולבסוף, להתרשם ממגוון המוצרים שמשווקת הסוכנות, בעלות נוחה ובאחריות מלאה.

מה אתה יודע על ביטוח סיעודי? >>

מהו ביטוח סיעודי?

לפי ההגדרות היבשות, חולה סיעודי הוא אדם בכל גיל, המתקשה בפעולות שגרתיות יומיומיות. קיים סולם פעולות שמשמש את מקבלי ההחלטות בוועדות הרפואיות השונות, הקובעים אם אדם נחשב סיעודי ועד כמה הוא מוגבל בתפקודו, לפי אחוזים. פעולות אלה כוללות ניקיון, אכילה, תקשורת, תנועה ועוד. אם האדם החולה אינו מסוגל לבצע שני ערכים בסולם או יותר, הוא יוגדר כחולה סיעודי ויהיה זכאי לתמיכה מגורמים ממלכתיים.
עם זאת, העזרה שמציעה המדינה אינה מספיקה תמיד וקיים חשש אמתי שאיכות חייהם של החולה ומשפחתו ייפגעו. מסיבה זו כדאי ומומלץ לרכוש ביטוח סיעודי מחברות הביטוח. ביטוח זה מציע מימון לטיפולים שונים, סיעודיים, רפואיים ומשלימים. מדובר בעזרה מקצועית בבית, שהייה במוסדות רפואיים מוכרים, מימון עזרים ותרופות ועוד.
ניתן לרכוש ביטוח סיעודי בכל גיל, אפילו לילדים. תשלום הפרמיה החודשית מקנה זכויות לכל מבוטח ואלה אינן פוקעות לאורך הזמן. כך שמבוטח שהחל את הפוליסה בעודו ילד, יכול להפסיק לשלם את הפרמיה כאשר יגיע לפרקו ועד סוף ימיו יהיה מכוסה בביטוח סיעודי מקיף ואיכותי.לשאלות ותשובות נפוצות בנושא לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>