לשמור על הבריאות באחריות

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מאמינה בחשיבות השמירה האישית על הבריאות ועל התפקוד הפיסי. בסופו של דבר, אלו הם הדברים החשובים ביותר בחיים. בלעדיהם הכול מתמוטט כמו מגדל קלפים. לכם צוות הסוכנות ישמח להתאים לכם ביטוח בריאות נוח, מקצועי ומשתלם.

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח בריאות לפי תעריף מותאם ללקוח ולצרכיו האישיים. צוות הסוכנות מתייחס לנושא ביטוח הבריאות במלוא הרצינות, מתוך הבנה כי מדובר באחד המוצרים היסודיים וההכרחיים לקיום אורח חיים יציב, איכותי ומתמשך. כדי ליהנות מכל השירותים שמציע לכם ביטוח בריאות טוב, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר ולשם מידי חודש פרמיה בעלות גמישה ונוחה. רק שתהיו בריאים.

מה חשוב לדעת על ביטוח בריאות?

בניגוד לביטוח הבריאות הממלכתי או לשירותי הביטוח המשלימים שמציעות קופות החולים, ביטוח הבריאות הפרטי מבטיח כיסוי רפואי מקיף ויסודי, בעלות חודשית קבועה ונוחה. ביטוח הבריאות הממלכתי אמנם מסייע לכל אזרח במדינה, דבר שכאזרחים עלינו להעריך ולשמר. עם זאת, הוא רחוק מלהציע שירות רפואי מקיף. מדובר בכיסוי בסיסי בלבד.
שירותי הבריאות שמציעות קופות החולים הינם מן השורה הראשונה מבחינה מקצועית, אך הם לא מכסים את כל האפשרויות שעלולות לצוץ ולעיתים מחייבים השתתפות עצמית גבוהה. הפתרון האידיאלי לכיסוי מושלם של כל ההיבטים הרפואיים האפשריים, הוא רכישת ביטוח בריאות פרטי.
ביטוח בריאות פרטי מציע שירותי רפואית חירום, בדיקות בטכנולוגיה מתקדמת, פרוצדורות רפואיות פרוצות דרך, טיפול על ידי מיטב המומחים העולמיים, מימון תרופות ועזרים רפואיים מחוץ לסל הבריאות, מימון טיפולי דחופים או מצילי חיים, מימון השתלות ועוד הטבות רבות נוספות.