הגנה מושלמת בעלות משתלמת

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מציעה לכם מוצרי ביטוח דירה להגנה נרחבת על הנכס שלכם ועל הרכוש שבתוכו. הסוכנות מציעה שירותים נלווים לבעלי נכסים ומתאימה פוליסות מהימנות בעלות נוחה וארוכת טווח.

צוות מומחי לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מתאים מוצרי ביטוח דירה ללקוחות הסוכנות כבר יותר משלושים שנה. ניסיון מקצועי, לצד מידע מעודכן, כמו גם קשרי עבודה הדוקים עם חברות הביטוח המובילות בישראל. כל אלה עובדים לטובת הלקוחות, בבחירה משתלמת ונוחה לאורך זמן. הסוכנות מציעה שירותי חיתום והפקה מידיים לביטוחי דירה ותכולה, כמו גם מיגונים חלקיים לפי דרישה.

מה חשוב לדעת על ביטוח דירה?

ביטוח דירה הינו מוצר גמיש המשתנה לפי רוח הזמן והתקופה. בימינו, שוק השכרת הנכסים הוא נרחב ופעיל ולכן עלתה הדרישה להתאמת ביטוח הדירה לצורכי הציבור. מכאן אחד היתרונות הבולטים של ביטוח הדירה, אפשרות הפיצול בין רכיב הנכס ורכיב התכולה. בעל הנכס יכול לרכוש רק את רכיב ביטוח הנכס בתוך ביטוח הדירה, ולשלם פרמיה המכסה את הנכס עצמו, את התשתית ואת החלקים הנלווים להם.
לעומתו, יכולים השוכרים לרכוש ביטוח דירה ובו רק רכיב התכולה וכך להגן על רכושם האישי מבלי להוציא כסף על כיסוי הנכס שאינו שייך להם. כמובן שניתן גם לרכוש ביטוח דירה שלם להגנה כוללת על הנכס ועל הרכוש בתוכו.
כדאי לדעת כי המדינה מחייבת את כל מוצרי ביטוח הדירה בשורה של סעיפי כיסוי כנגד פגיעות שונות, על מנת להבטיח את מהימנותו של ביטוח הדירה, בכל מצב.לשאלות ותשובות נפוצות בנושא לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>