מענה חזק לכל סיכון

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מתמחה בתחום ביטוח החיים. צוות הסוכנות ילווה אתכם בבניית תכנית ביטוח חיים מותאמת אישית, לפי צרכים ותכניות עתידיות. חשוב לזכור כי לאחר כל מצב סיכון יש סיכוי לביסוס מחודש של איכות חיים, כל שצריך לעשות הוא להתכונן לכל תרחיש מראש.

כשמדברים במושגי ביטוח, יש לראות את החיים כרצף של סיכונים מול סיכויים. התמודדות עם הבלתי צפוי, מול התכוננות מוקדמת ולקיחת כל האפשרויות בחשבון. ביטוח חיים זהו מוצר, המאפשר הכנת מענה למצבי סיכון, בקלות ובנוחות. צוות לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ מציע לכם מניסיונו המקצועי ארוך השנים ומקשריו המקצועיים בענף הביטוח, כדי שתוכלו להגן על ביטחונכם הכלכלי ועל עתידם של יקיריכם. באמצעות היכרות עם אורח חייכם, דרישותיכם האישיות ותכניותיכם העתידיות, תוכלו לבנות יחד עם מומחה ביטוח חיים בסוכנות, תכנית מותאמת אישית, גמישה ובעלויות נוחות.

כמה ביטוח חיים אתה צריך? >>
כמה זה יעלה לך? >>

מה חשוב לדעת על ביטוח חיים?

ביטוח חיים במהותו, נועד לתת פתרונות מעשיים לאחר התממשות מצבי סיכון שונים. תכנית ביטוח חיים מציעה מענה כלכלי מידי והגנה כלכלית מתמשכת ללקוח ולמשפחתו, במקרים של פגיעה פיסית קשה או מוות. שמו הנוסף של ביטוח חיים, הינו ביטוח ריסק, משום שמדובר בתכנית הנותנת מענה למצבי סיכון.
מהם אותם סיכונים הנכללים בתכניות ביטוח חיים? בראש ובראשונה, מוות. על כן השם המקובל, ביטוח חיים. כאשר אדם, במיוחד איש משפחה, לוקח בחשבון שיש סיכון שימות, הוא חייב לדאוג לביטחונם הכלכלי של יקיריו. הדרך הקלה והבטוחה לעשות זאת, היא לרכוש ביטוח חיים מבעוד מועד ולדעת שיש כיסוי כלכלי, גם במצב הקשה ביותר. סיכונים נוספים הנכללים בתכניות ביטוח חיים, לפי בחירת הלקוח הם, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות ונכות. המשותף לכל המצבים האלה הוא הדחיפות במציאת מענה כלכלי שיתמוך במשפחה כאשר הפרנסה אינה בטוחה.
תכנית ביטוח חיים היא חוזה בין הלקוח לבין חברת הביטוח. בפוליסה מתחייב הלקוח לעמוד בסעיפים שונים הנוגעים לאחריותו כלפי עצמו וכלפי מצבו הבריאותי. הוא מתחייב להעביר לחברת הביטוח פרמיה חודשית בעלות שנקבעת מראש. חברת הביטוח מתחייבת להעביר ללקוח סכום כסף קבוע מראש, כמענק חד פעמי או כקצבה חודשית, לפי הקבוע בפוליסה. חשוב לדעת כי יש תכניות ביטוח חיים שונות ומגוונות, הכוללות אפשרויות התאמה מצוינות, לצורכי כל לקוח ולאורח חייו. יחד עם זאת, לא כל תבנית ביטוח חיים כוללות גם רכיבי חיסכון. חשוב לדעת מראש, אם הכסף שנצבר בתכנית יישמר ללקוח גם אם הגיע לגמלאות והוא במצב בריאותי טוב.

לשאלות ותשובות נפוצות בנושא לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>