אל תהיו חייבים, תהיו מוגנים

שוק ביטוח המשכנתא נפתח והלקוחות רק מרוויחים מכך. לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ מציעה מוצרי ביטוח משכנתא בתנאים מצוינים והאחריות מלאה. כל הפתרונות לכל הסיכונים, עד שהבית שלכם יהיה רק שלכם.

לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מתמחה בביטוח משכנתא ומציעה לקהל לקוחותיה מוצרי ביטוח משכנתא מובילים. ליווי אישי, החל מההתלבטות לגבי רכישת הנכס וההתחייבות למשכנתא בבנק. מומחה ביטוח משכנתא בסוכנות יציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי וידאג שתבחרו במוצר המתאים ביותר עבורכם. תוכלו לקבל סיוע מקצועי מידי בעת אירוע ביטוח ובמקרה של הגשת תביעת ביטוח. תוכלו לרכוש סעיפי כיסוי נוספים להגנה על תכולה ותשתית. תוכלו להיות בטוחים שלא משנה מה יקרה, הבית לשכם יישאר בידיכם.

מה כדאי לדעת על ביטוח משכנתא?

הרעיון בבסיסו של ביטוח משכנתא הוא כיסוי לחוב של לווה משכנתא מול הבנק. בתהליך התחייבות למשכנתא, מקבל בעל הנכס מהבנק סכום כסף משמעותי לרכישת נכס. ללא סכום כסף זה, סביר שלא יוכל לרכוש את הנכס ולרשום אותו על שמו. בתמורה מבקש הבנק החזר חודשי של החוב, יחד עם תשלום ריבית חודשי. אך מה יהיה אם בעל הנכס יפסיק לשלם את חובו לבנק? מי יערוב לבנק על הכסף שהלווה כמשכנתא?
כאן נכנס ביטוח המשכנתא. הבנק מחייב כל לווה לרכוש ביטוח משכנתא שיבטיח העברה מידית של שארית החוב במקרה של פגיעה בכוח ההחזר החודשי, או לחילופין, פגיעה בנכס עצמו וירידת ערכו. בעבר, ביטוח משכנתא היה משווק רק בבנקים. כיום, חברות הביטוח מציעות מוצרי ביטוח משכנתא בתנאים משתלמים במיוחד ואין צורך עוד לשלם פרמיה חודשית גבוהה.
ביטוח המשכנתא כולל כיסוי לנכס ורכיב ביטוח חיים לבעל הנכס. רכיב זה כולל סעיפי אובדן כושר עבודה ופגיעות נכות, אשר מבטיחים שבעת הצורך, תשלים חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא לבנק. אין מדובר בכיסוי שיעבור לידיו של בעל הנכס או משפחתו, גם אם נפגע ואינו יכול להתפרנס או לפרנס.לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>