כדאי להתחיל לחשוב על העתיד

חיסכון פנסיוני אפשר להתחיל בכל גיל, אבל ככל שתתחילו לחסוך מוקדם יותר, כך תוכלו ליהנות מיותר בגיל פרישה. לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, מציעה לכם תכניות חיסכון פנסיוני נוחות ויעילות. צוות הסוכנות מתמחה בבניית חוזים מפעליים ובליווי אישי בבניית תכנית משתלמת.

החלטה על פתיחת חיסכון פנסיוני, היא אחת ההחלטות החשובות שאתם יכולים לקחת, למענכם ולמען היקרים לכם. מדובר בקריאה אמתית ונבונה של מהלך החיים והחלטה להגיע לתחנת הפרישה, מוכנים ומאורגנים. צוות מומחי לשם סוכנות לביטוח 1992 בע"מ, ידאג לתת לכם את כל המידע המקצועי שאתם זקוקים לו, ילווה אתכם באחריות ויציג לכם מוצרי חיסכון פנסיוני מתאימים ונוחים.

מהו חיסכון פנסיוני?

תכנית חיסכון פנסיוני מבטיחה מענה כלכלי מסודר לאחר היציאה לגמלאות. מדובר בתחנה משמעותית במהלך החיים של אדם. לאחר שנות עבודה רבות וביסוס ביטחון כלכלי המושתת על הכנסה חודשית של משכורת או רווחים מעסק עצמאי, מפסיקה העבודה השוטפת והמוכרת ויש צורך לדאוג להכנסה אלטרנטיבית של כסף, על מנת לחיות חיים איכותיים ובטוחים.
חיסכון פנסיוני מאפשר הפרשה מסודרת וקבועה של כסף מידי חודש, לתכנית חיסכון או לקרן או לקופת גמל. הכסף נצבר, גדל בהתאמה לתנאי התכנית ומועבר ללקוח לאחר פרישה, לפי הקבוע בפוליסה. מסלולי החיסכון הפנסיוני השונים, מאפשרים גמישות בתנאי החיסכון, לצד בחירה ברמת הסיכון והרווח על ידי הלקוח.
ניתן לפתוח תכנית חיסכון פנסיוני במקום העבודה וליהנות מתנאים מועדפים ומהטבות המבוססות על מסת העובדים המפרישים פרמיות מידי חודש. ניתן גם לרכוש תכנית חיסכון פנסיוני באופן עצמאי, לפי דרישות אישיות ולקבוע את סעיפי הפוליסה מול חברת הביטוח. קיימת גם אפשרות לשלב בין חיסכון לפנסיה ובין ביטוח למצבי סיכון. כך, ההון שנצבר בתכנית החיסכון הפנסיוני, יכול בעת הצורך לשמש ככיסוי במקרים של מוות או של פגיעה קשה בפרנסה, עקב מחלות או נכות.לשאלות ותשובות נפוצות בנושא לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>