עולם קטן, הגנות גדולות

אם אתה נוסע לחו"ל למטרת עסקים, נופש או כל סיבה אחרת, ביטוח נסיעות לחו"ל מבטיח כי במקרים בהם יתרחשו תקלות בלתי צפויות תוכל לטפל בהן במהירות וללא נזק כלכלי.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לספק שני דברים: ראשית - הגנה כלכלית במקרים בהם נדרש טיפול רפואי מחוץ לגבולות המדינה, ושנית - הגנה על המטען שאתה לוקח איתך לנסיעה.

למה זה חשוב?

עלויות הטיפול הרפואי וימי אשפוז משתנות ממדינה למדינה ועלולות להיות גבוהות מאוד. גם אובדן או נזק לרכוש שלקחת עמך עלול להיות יקר ומתסכל, על כן, מומלץ שלא לטוס לחו"ל ללא ביטוח זה.


מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

  • כיסוי עבור הוצאות אשפוז - תשלום עבור אשפוז ושירותים רפואיים הניתנים מחוץ לגבולות ישראל, מימון תרופות, פינוי אווירי, מימון הוצאות נסיעה של מלווה ועוד.
  • כיסוי עבור הוצאות רפואיות שאינן כוללות אשפוז - למשל: טיפולי שיניים דחופים.
  • ביטוח מטען ורכוש - ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בתוכו כיסוי למטען שברשותכם למקרי אובדן, נזק או גניבה. ביטוח המטען מוגבל לרוב לסכום שנקבע בפוליסה מראש.
  • פיצוי עבור הוצאות נוספות - מעניק כיסוי כנגד ביטול או קיצור של נסיעה מסיבות בריאותיות, מוות, גיוס חרום למילואים וכו'.

לשם סוכנות לביטוח - מומחים בביטוח נסיעות לחו"ל

ענפי ביטוח ייחודיים דורשים ניסיון והתמחות של שנים. לשם סוכנות לביטוח מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון פתרונות ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית. צוות הסוכנות הוא בעל ניסיון רב בהתאמת ביטוח נסיעות לצרכי כל לקוח ולקוח, תוך התייחסות ליעד הנסיעה, אופי הנסיעה, מספר הנוסעים ופרמטרים נוספים המשפיעים על מבנה הפוליסה והיקף הביטוח.
לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל - צור עמנו קשר עוד היום ותהנה מביטוח נסיעות אמין ומשתלם במיוחד.
לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות לשם סוכנות לביטוח >>